top of page

 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu inwestycjami zdobytemu przez członków firmy na rynkach Europy Zachodniej i Polski firma konkuruje dziś z międzynarodowymi graczami  w dziedzinie  Project & Cost Management.

 

Zespół Project Management oferuje naszym klientom wiedzę techniczną w zakresie zarządzania projektami i kosztami inwestycji i  monitorowania rozwoju inwestycji.

 

Zakres naszych kompetencji obejmuje zarówno komercyjne projekty jak  i mieszkaniowe na terenie Warszawy oraz całej Polski.

 

Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom najwyższego poziomu profesjonalnych usług w oparciu o naszą wiedzę i ekspertyzy techniczne.

 

Naszą misją jest skuteczne zarządzanie wszystkimi aspektami inwestycji budowlanej począwszy od  określenia potrzeb klienta, poprzez nadzór nad etapem projektowym, przygotowanie budżetu i harmonogramu prac , przygotowanie dokumentacji przetargowej na wykonawcę, negocjacje i wybór wykonawcy, nadzór na budowie do zakończenia inwestycji poprzez rozliczenie kosztów budowy. 

 

Nasze pozytywne wyniki osiągamy to poprzez :

 

Zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą budowlaną, dokładne definiowanie długości projektu, analizę ryzyka i profesjonalne zarządzanie inwestycjami.

 

Optymalizację projektów przed rozpoczęciem budowy, (value engineering)

 

Miejscowości w jakich wykonywaliśmy projekty to Warszawa, Poznań, Ożarów Mazowiecki, Jabłonna

 

bottom of page