Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu inwestycjami zdobytemu przez członków firmy na rynkach Europy Zachodniej i Polski firma konkuruje dziś z międzynarodowymi graczami  w dziedzinie  Project & Cost Management.

 

Zespół Project Management oferuje naszym klientom wiedzę techniczną w zakresie zarządzania projektami i kosztami inwestycji i  monitorowania rozwoju inwestycji.

 

Zakres naszych kompetencji obejmuje zarówno komercyjne projekty jak  i mieszkaniowe na terenie Warszawy oraz całej Polski.

 

Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom najwyższego poziomu profesjonalnych usług w oparciu o naszą wiedzę i ekspertyzy techniczne.

 

Naszą misją jest skuteczne zarządzanie wszystkimi aspektami inwestycji budowlanej począwszy od  określenia potrzeb klienta, poprzez nadzór nad etapem projektowym, przygotowanie budżetu i harmonogramu prac , przygotowanie dokumentacji przetargowej na wykonawcę, negocjacje i wybór wykonawcy, nadzór na budowie do zakończenia inwestycji poprzez rozliczenie kosztów budowy. 

 

Nasze pozytywne wyniki osiągamy to poprzez :

 

Zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą budowlaną, dokładne definiowanie długości projektu, analizę ryzyka i profesjonalne zarządzanie inwestycjami.

 

Optymalizację projektów przed rozpoczęciem budowy, (value engineering)

 

Miejscowości w jakich wykonywaliśmy projekty to Warszawa, Poznań, Ożarów Mazowiecki, Jabłonna

 

Złota 44, Warszawa Technical Management

press to zoom

Metro II linia, Ekspertyza techniczna

press to zoom

Budynek John Deere, Poznań Project Management

press to zoom

Centrum Biznesowe Ożarów Project Management

press to zoom

Salon John Deere Poznań

press to zoom

Złota 44

press to zoom

Ożarów Business Centre

press to zoom

Salon John Deere Poznań

press to zoom